DekorKolik

İstikbal Yemek Odası Takımları

İstikbal Yemek Odası Takımları

Takım halinde satışa sunulan modeller tercih edilirken, özellikle bu alanda kendini kanıtlamış olan markanın lüks ve kaliteli ürünlerini yemek odası boyutuna göre tercih etmek gereklidir. Tek bir takımda 6 sandalye için bir ortam oluşturulabileceği gibi, odanın büyüklüğüne bağlı olarak 8 ila 12 kişilik yemek odası takımları da değerlendirilebilir.  İstikbal yemek odaları ile müşterilerine bu odanın son derece güzel görünüme sahip olması, ortamı daraltmayacak ve rahatlıkla kullanılabilecek bir yemek odasını oluşturabilmesi nedeniyle dikkat çekiyor.

İstikbal Yemek Odası Takımı 2020

İstikbal Yemek Odası Modelleri

Yemek odalarıyla eğlenceli vakit geçirilebilecek ve sevdiklerinizle birlikte sıkılmadan yemek yiyebileceğiniz bir oda yapı sının oluşturulmasını sağlayan modeller belirleniyor. Renk ve ton uyumunun yanı sıra, odanın rengi ve halılarla birlikte duvarda yer almasını istediğiniz diğer dekorasyon ürünleri de güzel görüntü ortaya çıkacaktır. Yemek odalarında direkt olarak tam masanın karşısında, yemek yerken misafirlerin kendini görmeyeceği biçimde biraz yukarıda olacak şekilde ayna yerleştirebilir, vitrinle birlikte yemek odası modelleri bu dekorasyon ürünleriyle uyumlu hale getirilebilirsiniz.

İstikbal Yemek Odası Takımı

Yemek Odası Tasarımları

İstikbal tarafından üretilen ve alanının en dikkat çekici mobilyalarına ev sahipliği yapan mağazalarda, yemek odası takımları yer alıyor. Mavi, sarı, turkuaz, mor gibi renklerin yanı sıra, krem rengi ve beyaza yakın tonlardaki çeşitli takımlar bulunuyor. Sadece masanın yapısı ve sandalyelerin kumaşı için kullanılan malzemeler değil, ortamın ahengini doğrudan etkileyecek tonlar belirleniyor. Yemek odası tasarımları halıyla ve avizeyle son derece huzurlu ve hoş vakit geçirilebilecek bir ortamın oluşturulmasını sağlıyor.

2020 İstikbal Yemek Odası Takımları

Yemek Odası Çeşitleri

İstikbal markasının ülkemizde her zaman için yoğun ilgi görmesini sağlayan, tüm müşterilerin taleplerinin karşılanabileceği şekilde İstikbal yemek odası modelleri için siparişler verilebiliyor. Kahverengi, krem rengi ve lokum olarak tanımlanan çeşitli renk yapılarına uygun bir şekilde düz tasarımlarla şık sandalye ve masaya erişilebiliyor. Vitrinin yanı sıra, takıma dahil olmayan diğer mobilyaları da odanızın büyüklüğüne bağlı olarak talep edebilirsiniz.

İstikbal Yemek Odası Takımları 2020

Ayna, televizyon ve ek bir masa daha yerleştirebilir ve odanızda hem ortamın güzelleşmesini sağlayabilir hem de yemek odasını kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Türkiye’de her zaman için 6 kişilik masa ve sandalye takımları için, üretimini sürdüren İstikbal, bu alanda düz renkli ürünlere ek olarak, çizgiler ve dairesel model tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Kendine has desenleri bulunan ürünlerde her zaman için kullanışlı olan modelleri değerlendirebilir, aynı takımın ek mobilyalarını da sipariş  edebilir ve kullanabilirsiniz.

İstikbal Yemek Odası

Yemek odalarıyla müşterilerini etkilemeye devam eden şirketlerden bir tanesi olan İstikbal, bu alanda özellikle koyu renkli ortamların son derece güzel görünmesini sağlıyor. Özellikle de koyu kahverengi ve lacivert gibi tonlardaki duvarların olduğu yemek odalarında gösterişli ve dikkat çekici mobilyalara sahip olmayı destekleyen bir yapısı bulunuyor. İstikbal yemek odası sipariş ederken dikkat edilmesi gereken durumların başında, yemek odası takımında yer alan tüm mobilyaların istenip istenmediği yer alıyor. Şifonyer ve ek sandalye taleplerinizi firmaya iletebilir, indirimli ve özel fiyatlarla satış yapılabilecek şekilde her birine ulaşabilirsiniz.

Siyah ve kahverengi renklerinin en uyumlu yapıya sahip olduğu mobilyaların başında, yemek odası takımları geliyor. Bu noktada krem rengi ve kan kırmızısı gibi birbirinden farklı renklerin sandalye ve masa ayaklarıyla birlikte, sandalye kumaşında kullanımı, lüks mobilya yapısını ortaya çıkacaktır. Genellikle kahverengi ve krem rengi tonlarında ürünlere yer veriliyor olmasına karşın, çizgili veya düz kumaşın yer aldığı sandalyelere sahip İstikbal yemek odası satın alabilirsiniz.

Yayınlanan diğer dekorasyon yazımızı da okumayı unutmayın...
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ersin dedi ki:

  İstikbal Mobilyalarının ne kadar kaliteli olduğunu herkes bilir. Bu nedenle tavsiye ederim.

 2. Sevda dedi ki:

  Makalenizi çok faydalı buldum. Emeğiniz için teşekkür ederim. Malum Karantina günlerinde insanın bazı bilgilere ihtiyacı oluyor. Bu bilgileride sizin gibi makale paylaşan sitelerden temin ediyoruz.

 3. Aras dedi ki:

  İstikbal mobilyaları çok güzel ancak fiyatlar biraz pahalı.

 4. Şeyma dedi ki:

  Bu takımlar çok kullanışlı gerçekten. Ancak fiyatlar biraz yüksek. Fiyatlara çok takılmayın derim. Ucuz Etin yahnisi mundar olur diye boşa dememiş atalarımız.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.