DekorKolik

Tavuk Kümesi Modelleri

13.05.2020
Tavuk Kümesi Modelleri

Tavuk Kümesi Modelleri, günümüzde doğal yaşamın popülerliği arttığı için, her alan farklı şekilde yansıdığını görüyoruz. Örneğin, tavukların artık sadece, köylerde, çiftliklerde ya da kasabalarda değil de şehir hayatında da karşımıza çıkıyor. Organik beslenmenin önemini anlayan çoğu kişi, bu bilinçle beslenmeyi önemli sayar. Bu nedenle de yumurtasını da sağlıklı bir şekilde yemek isteyebilir. Tavus kümesi modelleri de bu açıdan modern zamana uyum sağlayan sayısız seçeneği ile karşımızda. Her ortama uyum sağlayabilen özel tasarımları bulunur. Tek katlı, çift katlı gibi küçük minyatür ev modeli şeklini andıran tavuk kümesleri hijyenik özelliklere de sahiptir. Ahşap, karton, naylon, tel örmeli vb. farklı seçenekleri ve lüks tasarımları ile her bütçeye hitap eder. Sizlerde kullanacağınız alana göre, uyum sağlayan basit ya da lüks bir modeli tercih edebilirsiniz.

Tavuk Kümesi Modelleri 2020

Tavuk Kümesi Modelleri 2020

Tavuk Kümesi Modelleri 2020

Tavuk kümesi modelleri; günümüzde çeşitli özellikleriyle her ortama uyumlu tasarımlara sahiptir. Ahşap lüks tasarım modelleri, naylon örgülü açık alan modelleri, karton, tel örgülü vb. farklı seçenekleri ile çiftlik, köy ya da şehir hayatına uyum sağlayan modelleri bulunur. Bakımını yapacağını tavuk sayısı ve bulunduğunuz ortama göre, uyumlu bir kümes modeli tercih edebilirsiniz. Dilerseniz hazır demonte ürünler satan mağazalardan da küçük boyutlarda kümesler alabilirsiniz. Bu şekilde de daha ekonomik bir şekilde temin etmiş olursunuz. Fakat; demonte aldığınız kümesinizin, monte ve kurulumunu kendiniz yapmanız gerekir. Kümes modelleri; basit ya da lüks detay özellikleri ile bütçe açısından da değişken fiyatlara sahiptir.

Tavuk Kümesi Tasarımları

Tavuk Kümesi Tasarımları

Tavuk Kümesi Tasarımları

Modern zamana baktığımızda, her alanda sayısız seçenek karşımıza çıkar. Tavuk kümesi modelleri de bunlardan biridir. Her ortama uyumlu modelleri ile herkesin ihtiyacını karşılayacak niteliklere sahiptir. Lüks modelleri ile yüksek bütçelere sahip olduğu gibi daha basit tasarlanmış modelleri ile ekonomik bütçelere de sahiptir. Her ortama uyum sağlayan hoş ve şık modelleri ile her bütçeye hitap eden özellikleri de bizlere sunar. Sizler kullanacağınız alana, alanın boyutuna ve tabii ki bütçenize göre bir seçim yapabilirsiniz. Günümüzde bu yönden sayısız seçeneğe internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan diğer dekorasyon yazımızı da okumayı unutmayın...
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Yeliz dedi ki:

    Tavuk kümesi modelleri çok iyi ancak ahşaptan olması gerekiyor. Yoksa dayanmıyor bi yağmur gördü mü hemen dökülmeye başlıyor.

  2. Emine dedi ki:

    Modeller güzel fiyatlar yüksek. Şimdilik karton kutuda buyutuyorum civcivleri büyüyünce kümes şart. 🙂

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.