DekorKolik

Çakıl taşı boya rengi

28.07.2020
Çakıl taşı boya rengi

Çakıl taşı boya rengi ofisinizin, evlerinizin, dükkânlarınız duvarlarında nasıl durur? Doğada birçok farklı şekilde ve renkte bulunan bu taşların genelde gri ve tonlarından oluştuğunu söyleyebiliriz. Duvarlarda da aynı şekilde gri, bej, açık kahverengi tonları çakıl taşı duvar boyasını oluşturmaktadır. Oldukça sade olan bu renkler evinizle kolayca bütünleşebilecek bir renklerdir. Her ne kadar çakıl taşı boya rengi soluk duran bir renk olsa da evinizde mobilyalarınızla, kullanılan aksesuarlarla odalarınıza bambaşka havalar katabilme potansiyeline sahiptir. Eğer evlerinizde çakıl taşı rengi boya tercih edecekseniz süpürgelik denen kenarlıkları beyaz seçmeniz duvarın rengini belirginleştirmek adına daha uygun olacaktır.

 

Duvar Boyası Renkleri Çakıl Taşı

Duvar boyası için çakıl taşı renk belirlediyseniz bunu banyonuz için kullanabilirsiniz. Banyolarda tercih edilebilecek renklerden birisi de çakıl taşı renk boyalardır. Ayrıca duvar boyanız olarak çakıl taşı rengini kullanacaksanız berjerlerinizle güzel bir uyum sağlayabilirsiniz. Çakıl taşı rengine uygun yastıklar, mobilyalar kullanmanız evinize güzel bir hava katacaktır. Ayrıca çakıl taşı rengi duvarlarınıza asacağınız  minimal tablolar evin modern bir havaya bürünmesini sağlayacaktır. Çakıl taşı rengi ahşap aksesuarlarla da çok rahat şekilde kombinleyebilirsiniz. Salonlarınızda çakıl taşı duvar boyası kullanmanızı tavsiye ederiz. Kafanızda bir şömine, ahşap mobilya ve aksesuarlar ile çakıl taşı rengine sahip bir odayı bütünleştirdiğinizde çok hoş olduğunu fark edeceksiniz. Ahşaplar kadar beyaz renge de uyumlu bu rengi yatak odalarınızda da kullanarak huzurlu bir alan yaratabilirsiniz.

Duvar Boyası Renkleri Çakıl Taşı

Duvar Boyası Renkleri Çakıl Taşı

 

Çakıl Taşı Duvar Boyası

Günümüzde doğadan olan şeyler artık daha çok tercih edilmektedir. Ahşap bunun en büyük örneği olmakla beraber doğal, sade şeyleri sevenler için çakıl taşı renkleri duvarlar için vazgeçilmez bir hâl almıştır. Artık çağımızda ev dekorasyonlarında özellikle de salon ve yatak odalarında en çok tercih edilen renkler  gri ve tonlarıdır. Gri, siyah gibi beyaz gibi ve daha birçok renkle kolaylıkla bütünleşebilen bir renktir. Çakıl taşı duvar boyası da bu gri tonlarının arasında bulunan bir renktir. Açık, ferah, aydınlık görünen bir ev için en önemli şey aydınlık sağlayabilecek duvar boyalarıdır. Her renk ile kolayca kombinlenebilen, kolay kullanıma sahip, çağdaş ve modern bir renk olan çakıl taşı duvar boyası evlerimiz için mükemmel bir tercihtir. Evinizde istediğiniz renkte mobilya ile, istediğiniz renkte aksesuar ile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu rengi seçerek evinize hem doğal bir hava vermiş gem de modern bir dekorasyon sağlamış olacaksınız. Çakıl taşı duvar renklerini evinizin her köşesinde gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Çakıl Taşı Duvar Boyası

Çakıl Taşı Duvar Boyası

Çakıl Taşı Rengi Boya

Çakıl taşı boya rengi evinizin her köşesinde kullanabilecek, grinin bir tonu olduğunu söylemiştik. Çakıl taşı rengi boyayla uyumlu renkler nelerdir diye merak ediyorsanız yeşilden mora, sarıdan mürdüm rengine kadar aklınıza gelebilecek her renkle uyum sağlayabilen doğal ve şık bir renktir çakıl taşı rengi. Peki bu çakıl taşı rengi boyaların ücretleri ne kadardır? Bu boyaların ücretleri renge göre değil kaliteye göre artma veya azalma göstermektedir. Yani daha çok özelliğe sahip olan bir boya daha maliyetli olacaktır. Her markanın bu boyalar için kendine göre belirlediği bir ücret ve renk tonu vardır. Nasıl ki doğadaki çakıl taşları bambaşka tonlara sahipse aynı şekilde her boya markasında çakıl taşı rengi için farklı tonlar bulunmaktadır. Bu şekilde markadan markaya tonlar değiştiği gibi fiyatlarda da değişim olmaktadır. Örnek bir fiyat verecek olursak Filli Boya 2.5 litresi çakıl taşı (gri) renk yağlı boya 105 liraya bulunabilmektedir.

DYO Boya Renk Kartelası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.